Petra Shrem Transformačný Koučing

transformačný kouč

O Petre

Mgr. Petra Shrem

Po vyše 10-tich  rokoch pôsobenia v oblasti jazykového vzdelávania, najprv na pozícií lektorky v korporátnom prostredí, neskôr manažérky a odborného garanta vlastnej jazykovej školy, sa Petra rozhodla naplno vypočuť to neutíchajúce celoživotné  „volanie Duše“,  ktoré ju sprevádzalo a ktorému  sa venovala od svojich 15-tich rokov: Pomáhať ľuďom transformovať ich životy.

Dnes je Petra transformačná koučka, mentorka, autorka a  vedie transformačné programy, zamerané na špecifickú oblasť:

Identifikuje a eliminuje podvedomé finančné bloky u žien.

Tieto bloky hrajú kľúčovú rolu v živote žien  a majú invazívny a všetkým prestupujúci charakter:

  • Nielenže sabotujú ich financie – príjem, úspory, platové očakávania
  • Ale sabotujú ich silu, moc, sebavyjadrenie, sebahodnotu, autenticitu, kreativitu a úspech.


Petra pomáha svojim klientkam zbaviť sa týchto blokov a aktivovať ich plný potenciál a prebudiť silu, ktorú majú zablokovanú vo svojom vnútri.  Pomáha im vytvoriť naplňujúci život a vzťahy, a dosiahnuť želané finančné ohodnotenie v ich sfére podnikania alebo zamestnaní.

V roku 2016 začala Petra trénovať ako koučka pod vedením Margaret M.Lynch . Margaret  je americká autorka, koučka, rečníčka, ktorá trénuje a certifikuje vysoko-kvalitných, elitných koučov v oblasti transformačného koučingu. Po 8 mesiacoch sa Margaret stala nielen jej mentorkou,  ale aj   šéfkou. Petra bola vybraná, ako prvá Európanka,  do Margaretinho tímu snov!

Vypracovala sa na pozíciu na pozíciu Support Kouča v Margaretiných koučingových a transformačných programoch, taktiež pôsobila na pozícii Kouč Advisor v Margaretinom predajnom tíme.

Dokázala zúročiť dlhoročné skúsenosti z oblasti vzdelávania a po roku v tíme prevzala vedúcu pozíciu v certifikácií koučov Margaretinho akreditovaného koučingového programu Tapping Into Wealth.  Je autorkou workbookov, tréningových a metodických manuálov pre koučingové a transformačné programy.

Splnil sa jej sen. A jej rola bola ďaleko väčšia, oveľa krajšia, a jej vplyv oveľa silnejší, než si kedy dokázala predstaviť. Dotýka sa životov mnohých ľudí s jedným jediným zámerom: pomôcť im si vytvoriť taký život, po akom túžia. Objaviť ich silu, odstrániť bloky, ktoré im bránia rozvinúť ich celý potenciál a ktoré sabotujú ich financie, sebavedomie a úspech.

Po rokoch pôsobenia v Margaretinom tíme snov, sa Petra spojila s jej originálnym zámerom, s ktorým vstupovala do štúdia transformačného koučingu:

Priniesť toto jedinečné učenie, jedinečnú formu koučingu na Slovensko a pomôcť ženám v jej krajine prekonať ich sklenený strop v oblasti financií ako aj v iných oblastiach života. Pretože práve tam je uviaznutá ich vnútorná sila a moc. A tá je pre ženy v dnešnom svete kľúčová.

Tak vznikol transformačny koučing na Slovensku a projekt Ženská Cesta k Úspechu a Financiám.

Petrine transformačné programy:

1. $ Odvahou k Bohatstvu  

2. Aktivácia 7 Centier Ženskej Sily 

3. Staň sa Charizmatickou Líderkou 

4. 4 Úrovne Odpustenia 


 


Margaret M. Lynch

J

Margaret M Lynch a Petra Shrem, Ignite Your Power, Boston, USA, 2018

Margaret M. Lynch a Petra Shrem na „Confidence“ webinári (webinár o Sebavedomí).